Yorumlarınız

Yorum yapmadan önce aşağıdaki şartları okumanızı tavsiye ederiz:

Küfür, hakaret, rencide edici söz ve argo kelime içeren ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır!

Soru ve sorunlarınız için lütfen buraya tıklayarak “iletişim” sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlarınız

Semih Uysal Reply
18 Mart 2016

Doç. DR İsmail Yaman’ a Teşekkürlerimle;
Ben 57 yaşında kalp mitral kapağı değişmiş bir hastayım. Yani kan sulandırıcı kullanıyorum , bu nedenle ameliyat olmam riskli. Ayvalık’ ta yaşarken anüsümün 3 cm uzaklığında bir sertlik oluştu .Orada ismini kötü reklamı olmasın diye belirtmediğim bir hastaneye genel cerrahiye gittim.Bana riskli bir ameliyat olacağını, antibiyotikle ancak tedavi edilebileceğini söylediler. Uzun bir antibiyotik tedavisinden sonra iyileşme olmayınca EKOL KBB İZMİR hastanesine gittim. Kolonoskopinin yapılmasından sonra derhal ameliyata alındım. 1.5 * 3cm kitle alındı ve doktorum % 30 iltihabın üstünün komplike bir durum olabileceğini söylemişti. Ameliyat sonrası söylemiş olduğu durumdan daha kötü olduğunu iltihabın % 70 e ulaştığını çok zor bir ameliyat olduğunu, kitlenin bir parçasının biopsiye gönderildiğini, fakat benim endişelenmememi , kesinlikle iyileşebileceğimi söyledi. Zor bir teknik olan SETON TEKNİĞİ uygulandı. Şu an ameliyatımın 20 nci günündeyim, pansumanım devam ediyor, fakat kendimi çok iyi hissediyorum. İki ay sonra seton uygulamasının son aşaması olan bir ameliyat daha olacağım.Bu ameliyatın riski gaz ve gayta tutamama olmasına rağmen bende hiçbir problem yok.
Ayrıca herhangi bir problemim olduğunda 24 saat doktorumu arayarak problemlerimi iletiyorum ve önerilerini alıyorum. Doktorum çok güler yüzlü ve insancıl. Kendisine ve EKOL KBB İZMİR hastanesine teşekkür etmeyi borç bilirim.
Bütün bunları yazmamın sebebi uzman bir gruba kendinizi emanet ettiğinizde sağlığınıza kısa zamanda ulaşıyorsunuz. Benim gibi senin hastalığının çaresi yok denen hastaların gönül rahatlığıyla müracaat edebileceği bir doktordur. Çok teşekkürler . Saygılarımla.

Dr. İsmail Yaman
27 Nisan 2016

Semih bey, düşünceleriniz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

Candan Reply
26 Nisan 2016

Merhabalar, ben bir hafta önce tüp mide operasyonu geçirdim, bu ameliyata karar verme aşamasında çok yoğun araştırma içerisine girdim, bu alanda uzman bir çok doktor ile görüşme yaptım fakat pek ikna olamadım, ta ki Do ç.Dr İsmail Yaman hocam ile görüşene kadar. tarafsız bir şekilde bana bu ameliyatın hem güzel taraflarını hem de oluşabilecek, olma ihtimali çok çok düşük risklerini de anlattı. Bu samimi yaklaşımı ve araştırmalarım sonucundaki başarıları bana İsmail hocama ameliyat olmam için yeterli geldi. çok başarılı bir hekim Allah razı olsun… güler yüzü ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisi bu ameliyat sürecinde büyük motivasyon kaynağım oldu .İsmail hocam size teşekkürü bir borç biliyorum çok ama çok teşekkür ediyorum. ( ayrıca hastane personellerini de unutmamak gerek hepsi ayrı ayrı tatlı insanlardı aynı ilgiyi onlardan da gördüm, hepsinden Allah razı olsun ) Not: ameliyatımın çok iyi geçtiğini söylememe gerek yok sanırım muhteşem hissediyorum kendimi 🙂 saygılarımla……

Dr. İsmail Yaman
27 Nisan 2016

Candan hanım çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

Hakverdi AĞAHATUN Reply
27 Nisan 2016

Ben Seferihisar’da yaşamaktayım ve kamu kurumunda devlet memuru olarak görev yapmaktayım. 55 yaşındayım.
İsmim HAKVERDİ AĞAHATUN.
Yaklaşık 7 yıl önce bu musibet hastalık olan hemoroide yakalandım.
Şimdi ismini vermeyeceğim bir ‘DEVLET HASTANESİNDE’ ameliyat oldum ancak bu hastalığa tekrar yakalandım.
Ve bir yıldır: bitkisel tedaviler ile geçiştirmeye çalıştırdım.
Ama bu , sadece günlük rahatlamaktan başka bir işe yaramıyor, devamlı beni rahatsız edip, günlerimi ‘mutsuz ve huzursuz’ olmamı sağlıyordu.
Artık dayanamaz hale gelerek, tekrar ameliyat olmaya karar verdim, birçok hastane ve doktor araştırmasına girdim…
Ve sonunda; Sayın DOÇENT DR. İSMAİL YAMAN Hocam’la tanıştıktan sonra “işte benim ameliyat olacağım doktor bu” dedim.
Bir çok tetkik ve kontrollerden sonra 12/04/2016 tarihi itibariyle ameliyat olmuş bulunmaktayım ve şu an kendimi iyi hissetmekteyim.
Ancak doktorum bu ameliyattan sonra vermiş olduğu tavsiye ve tedavilerden sonra iyileşme süreci için 1 veya 2 ay gibi bir zamana ihtiyacımın olduğunu belirtti. Çünkü bu yaş ile ilgili bir durum olduğu, dolayısı ile belirli bir sürece gerek olduğunu söyledi. Ama şu an kısa bir süre geçmesine rağmen kendimi iyi hissediyorum. Ben iyi ki bu doktorla karşılaşmışım.
Büyük ATATÜRK ‘Beni TÜRK HEKİMLERİNE emanet ediniz’ derken işte böyle hekimlerden bahsetmiştir.
İŞTE O HEKİM, Sayın İSMAİL YAMAN ‘dır.
Beni bu musibet hastalıktan kurtardığı için kendilerine çok teşekkürler ediyorum. iyi ki varsınız .
Ben bu yazıyı yazarken doktorun reklamını yapmak için yazmıyorum.
Onun ne kadar dalında uzman, yetenekli ve kabiliyetli olduğu, hastasına karşı ne kadar ilgili olduğu ve uygulamış olduğu modern tedavi yöntemleri için bu yazıyı yazmayı uygun gördüm.
Çünkü bu musibet hastalığa benim gibi yakalanan eş, dost ve arkadaşlara kuşkusuz tavsiyelerimi belirtiyorum.
Bu ameliyat Laparoskopik bir yöntem ile gerçekleştirilmekte ve yapılmaktadır.
Ayrıca Çiğli Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi’nde çalışan personel de çok ilgili ve alakadar. Nalan hanıma da ayrıca çok teşekkürler ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla

Dr. İsmail Yaman
28 Nisan 2016

Hakverdi Bey teşekkür ederim, tekrar geçmiş olsun…

RIFAT GAZEZOĞLU Reply
1 Mayıs 2016

46 yaşındayım ve yaklaşık 14-15 yıldır insülin kullanan bir diabet hastasıyım.Uzun süredir mide küçültme ameliyatlarının diabetliler üzerindeki etkilerini araştırmaktaydım. Kayın validemin göz ameliyatı sırasında hastanede dolaşırken afişlerde ismail Beyi gördüm ve gidip konuşmak istedim.Nalan hm beni çok iyi karşıladı ve hatta orda kontrole gelmiş hastalarla beni tanıştırdı.Daha sonrada İsmail Beyle tanıştım.İnanılmaz ilgili,sabırlı ve kibar bir doktor.İlgisine ve yaptıklarına çok teşekkür ediyorum.Hayatım boyunca çok doktor ile tanıştım ama İsmail bey çok farklı.Sanki aileden biri gibi.Bu kararı verdiğim için çok mutluyum.11.04.2016 da ameliyat oldum ve 10 kg vermiş durumdayım.İşin en güzel tarafı 4 gündür insülin yapmıyorum ve şekerim çok iyi.Bundan güzel birşey olamaz benim için.ÇOK TEŞEKKÜRLER İSMAİL BEY.İYİKİ VARSINIZ

Dr. İsmail Yaman
4 Mayıs 2016

Rıfat bey çok teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun…

FUNDA BERBEROĞLU Reply
2 Haziran 2016

İsmail Yaman ve ekibine;
Uzunca bir zamandır obezite ile yaşamak zorundaydım. Taki İsmail Hocam ile tanışana dek… Bende operasyonu çok araştırdım ama ameliyatın tehlikeli olduğunu düşünerek tam olarak operasyon yaptırmaya karar verememiştim. İsmail Hocam bana ameliyat ile ilgili olası riskleri ve olabilecek güzellikleri anlattığı gün operasyonu yaptırmaya ve doğru kişi ve hastanede olduğuma karar verdim. Bugün tüp mide ameliyatı olalı tam 3 ay oldu. Toplamda 27 kilo verdim, yandaş tüm hastalıklardan kurtuldum. Keşke daha önce bu ameliyatı olsaydım diyorum şimdi.Ameliyattan sonra 3 gün gözlem altında kalınıyor.Hastaneden ayrıldığınızda normal hayatınıza dönüyorsunuz.Ekip gerçekten çok ilgi ve alaka gösteriyon Nalan hanım,diyetisyen Simge hanım, anestezi ekibine kadar hepsi harika.Hani hep deriz ya ellerine sağlık diye işte bu tam sizin için söylenebilecek bir kelime.Ellerinize sağlık İsmail Yaman hocam her şey için teşekkür ederim .Saygılarımla

Dr. İsmail Yaman
23 Haziran 2016

Tüm ekip olarak güzel dilekleriniz için teşekkür ediyoruz. Tekrar geçmiş olsun.

Sevgi Reply
4 Haziran 2016

İsmail Yaman Bey’e sonsuz teşekkürler…
Ben geçtiğimiz hafta safra kesesi ameliyatı oldum ve ertesi gün ağır işler yapmak dışında günlük hayatıma geri dönebildim. Tüm agrilarimdan sıkıntılarımdan kurtuldum.Doktoruma ilgi ve alakasindan dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Çok güler yüzlü ve mesleğinde uzman ender doktorlardan İsmail Bey.
Ellerinize yüreğinize sağlık. .
Bu arada Nalan Hanımı da unutmamak gerek..
Ona da ilgi ve alakasindan dolayı teşekkür ediyorum.
Allah sizden razı olsun…

Dr. İsmail Yaman
23 Haziran 2016

İyi olmanız ve iyi hissetmeniz bizleri her zaman mutlu eder, güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

GÜLİZ DEDEOĞLU Reply
13 Ağustos 2016

Bende Doç Dr İsmail Yaman’a ameliyat olmuş şanslı hastalardan biriyim.Doktor Beyle karşılaşmam tüp mide ameliyatı olmaya karar verip araştırma yapmaya başlamamla kesişti .EKOL KBB hastanesine gidip doktor beyle görüşünce kafamda hiçbir soru işareti kalmadı ve ameliyat olmaya karar verdim Bugün ameliyat olalı 6. günüm ve çok şükür hiçbir şikayetim yok bugün birdaha doğru karar verdiğimi anladım çünkü Doktor Beyin bilgisi,ilgisi ve alakası ayrıca ameliyathaneye girip çıkana kadarki bölümde tüm hastane çalışanlarının her ihtiyacım olduğunda yanımda olması doğru karar verdiğimin birer göstergesi.Bu yüzden başta doktorum İSMAİL BEY olmak üzere tüm EKOL KBB İZMİR hastanesine herşey için teşekkür ederim ayrıca bir teşekkürde İsmail Bey’in güzel asistanı Nalan Hanım’a hastaneye girişimizden çıkışımıza kadar her şeyimizle ilgilendiği için.Ameliyat olmak isteyip karar veremeyenler varsa kesinlikle tavsiye edebilirim…

Dr. İsmail Yaman
2 Eylül 2016

Bu derece uyumlu bir hasta olduğunuz için biz de size teşekkür ederiz, tekrar geçmiş olsun….

Sinem Reply
3 Eylül 2016

Doç Dr İsmail Yaman o benim kahramanım 🙂 Ben de tüp mide ameliyatı olmak için 1 yıl gibi uzun bir araştırmadan sonra İsmail hocamı buldum. O güne kadar bir çok hekimle görüştüm.. 36 yaşında ciddi anksiyetesi olan bir bayanım. İsmail hocamla karşılaştım, kendimi uzun uzun anlattım, her soruma samimi ve güler yüzlü cevap verdi. Endoskopide bile ağlayan bir insan olarak bana psikolojik olarak çok destek çıktı ve ameliyat olmaya karar verdim ve 31.08.2016’da ameliyat oldum 4 gün önce. Şu an hiç bir sağlık sorunum yok. Doğru doktor seçimi ve iyi bir ekiple müthiş değişim… Sayın İsmail hocam; samimiyetiniz ve güler yüzünüz için ve beni tekrar hayata başlattığınız için teşekkür ederim… İyi ki tanıdım sizi

Dr. İsmail Yaman
5 Eylül 2016

Yorumlarınız, yeni yaşam şeklinize olan adaptasyonunuz ve ameliyat sonrasındaki uyumunuz için teşekkür ederim.

Aylin Reply
7 Eylül 2016

Merhaba.. Ben genç bir kadınım ama vücudum ne yazık ki kilolarım yüzünden çok yaşlı. Tam 1 hafta önce DOKTORUM İSMAİL YAMAN midemi tüp şeklinde başarılı bir şekilde kesti. Operasyon için İstanbul’dan kalkıp İzmir’e gitmiştim. Akrabalarım ve arkadaşlarım deli olduğumu düşünseler de geri döndüğümde hepsi çok sevindi. 1 haftalık tüp mideliyim ama neredeyse 5 kilo verdim ve az önce 44 beden bir jean’in içine sığdım. 1 hafta öncesine kadar 46 beden jeanlerle geziyordum. Önce Nalan’la görüştüm, doktor beyin asistanı kendisi. Nalan diyorum çünkü çok tatlı, cici bici bir hanim kendisi. Her aşamada hep yanımdaydı. İsmail hocam da çok ilgiliydi. Aslında isim isim ilerlemem zor olacak gibi. “Ik” desem koştular “mık” desem ışınlandılar. Ağrı sizi çekmeden güle oynaya taburcu oldum. Ekol kbb hastanesine, doktorum İsmail beye ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler. Size her zaman minnettar kalacağım.

Dr. İsmail Yaman
8 Eylül 2016

Aylin hanım güzel yorumlarınız için ekip olarak teşekkür ederiz, tekrar geçmiş olsun….

Nurcan Reply
10 Eylül 2016

Yolun başında dedikleri bu olsa gerek; bugün taburcu oluyorum umutluyum ama en önemlisi sizin gibi insana güven ve hayata dair özgüven veren bir insanı tanımak oldu. tabi ki güzel asistanımız ve o hoş gülüşlerini unutmak mümkün değil bu da Nalan’dan başkası olamaz. sizleri tanımak harika, benden kurtuluş yok uzun yıllar birlikteyiz artık biz bir aileyiz bu yorumların “kg” kayıpları ile devamı gelecek. güzel arkadaşlıkların başladığı bir 4 günün sonundayım. sizleri seviyorum. iyi Bayram’lar…

Dr. İsmail Yaman
16 Eylül 2016

Nurcan hanım içten yorumlarınız için teşekkür ederim, yeni hayatınıza kararlı başlangıcınız bizim için mutluluk verici…

Sibel Kılınç Reply
2 Ekim 2016

Anneme kolon kanseri teşhisi konuldu. Dr. İsmail Yaman’la tanışmadan önce bir çok doktora gittik. Hepsi bizim için zaman kaybı
oldu. Çoğu kötü yorumlarda bulunup annemi moralmen çökerttiler. İsmail hocam ilk tanışmamızdan itibaren annemi moralmen toparladı. Güler yüzü her şeyi güzelce anlatması bizi çok mutlu etti. Arkadaş tavsiyesiyle ona gitmiştik.Gerçekten hiç düşünmeden şüphe duymadan inanabileceğiniz ender doktorlardan biri. Artık bizim aile doktorumuz gibi oldu. Kendimizle ilgili bir çok soruyu da yönelttik ve cevap aldık. Anneme çok başarılı bir ameliyat yaptı. Patoloji sonucu gelmeden bile yaptığı yorum doğru çıktı.Açık ameliyat yapması çok doğru bir seçim oldu.Kendisini kelimelerle nasıl anlatacağımı bilmiyorum.Tek kelimeyle mükemmel ötesi bir doktor.Allah böyle doktorları eksik etmesin uzun ömürler versin.Asistanı Nalan hanım çok ilgili ve gerçekten işini iyi yapan bir asistan.Hastane hemşireleri özellikle yoğun bakım hemşiresi Betül hanım ve personel çok ilgili.Onlara da teşekkürlerimi sunuyorum. Ekol hastanesi yönetimine de Dr. İsmail Yaman’ı hastanelerine kazandırttıkları için sonsuz teşekkürler. Annemin hayatın size borçluyum hocam. Hakkınızı asla ödeyemem.Daha nice hayatları kurtarmanız dileğiyle… Hasta: “Kudret Aydın” Yazan: “Sibel Kılınç”

Dr. İsmail Yaman
14 Ekim 2016

Sibel hanım güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Sonraki tedavi sürecinizin de en az bu derece kolay geçmesi dileğimle…

Mesut SALDIR Reply
3 Kasım 2016

Sayın Doç. Dr. İsmail Yaman Hocam
Nazik hemşiresi Nalan Hanım
Ekol Hastanesinin süper personeli,
Nereden hangi cümlelerle başlamam gerektiğinden emin olmasam da herhalde ilk önce KOCAMAAAAN bir TEŞEKKÜR ve MİNNET le oldur du bu herhalde. Samimi içten güler yüzlü ve en önemlisi çok net cevap ve açıklamalarla insanı güvende hissettiren bir ekip düşünün. Hastasını hastadan daha iyi tanıyan bu kadar şeffaf ve tatmin edici cevap veren bir ekip herhalde çok az bulunur. hani derler ya eli hafif diye , dikiş izlerini görmesem ameliyat olduğuma inanamayacağım.
Çok şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım. 33 günlük op luyum 132 den 116 ya şeker 450 lerden 80 lere tansiyon normal daha ne olsun daha devamı olacak inşallah. Güler yüzlü İyi kalpli insanlar, iyi ki varsınız iyi ki sizleri tanımışım.
Rabbım yar ve yardımcınız olsun. Saygılarımla.

Dr. İsmail Yaman
8 Kasım 2016

Mesut bey güzel sözleriniz ve duanız için çok teşekkür ederim, tekrar geçmiş olsun. Saygılar…

Yasemin Yıldırım Reply
3 Kasım 2016

Ben Almanya’da kölnde yaşıyorum ve bu sene izine gittiğimde 03.08.2016 95 kiloydum kendime artık küsmüş ve kendimi hiç Sevmiyordum. Alışveriş zevkim bile gitmişti. Daha izine gitmeden Ekol hastanesini ve Doktorumuz İsmail beyi Araştırıp Termin yaptım gittim. Gidincede onların bana verdikleri o güven ve sıcaklıkla miğde küçültme amalyatımı oldum. Benimle her saniye her dakika çok ilgilendiler, doktorumuza, asistanlarına, Diatistinimize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Bugün ayın 03.11.2016 Amalyat olalı tam 3 ay oldu ve ben şuan 72 kiloyum tam 23 kilo verdim. Çok mutluyum kendimle yine barıştım zevkle Alışveriş yapıyorum giydiklerim yakışıyor. Daha 10 kilo daha vermek istiyorum. En önemlisi ben burada olmama rağmen benimle hala daha diyaloktalar ve her an her saniye hala daha benim için zaman ayırıyorlar. Sizlerde benim olduğum gibi mutsuzsanız kendinizle barışık değilseniz, kendinizi İsmail beyin elinize bırakın ve yine öz güveninizi kavuşun kendinizi sevin Mutlu olun…. 😘😘😘😘

Dr. İsmail Yaman
8 Kasım 2016

Yasemin hanım bizimle yola çıkan kişiler mutlu oldukça bizim mutluluğumuz artıyor. tekrar geçmiş olsun saygılar…

Gözde Palabıyık Reply
12 Ocak 2017

Merhaba ben Gözde 22 yaşındayım. 110 kiloya ulaşmıştım,tartılara kesinlikle küsmüştüm😔. kilo vermek için birçok yol deniyordum lakin olmuyordu ve bu beni daha çok mutsuz ediyordu. Artık kesin sonuçlar arıyordum ve tüp mide ameliyatını araştırmaya başlamıştım. Bir kaç yere görüşmeye gittim ama asla tatmin olmuyordum. Ta ki İsmail hocamı bulana kadar. Açık, kesin ve net cevaplar alınca gönül rahatlığıyla ameliyat için randevu aldım. Ameliyattan sonra hastanede kaldığım her gün boyunca doktorumun ilgisi, alakası çok önemliydi benim için. Şükürler olsun ki keşke dedirtmedi bana ve bende iyi ki diyorum iyi ki bu ameliyatı İsmail Yaman hocamızı tercih ederek olmuşum. 36 gün oldu ve ben 13 kilo verdim daha da gidecek o kilolar 😌 Gönül rahatlığı ile bu ameliyata ihtiyacı olan herkese “Dr. İsmail Yaman” diyorum. Kendisine ve asistanına çok teşekkür ediyorum..😇

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2017

Gözde hanım güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Aynı hızda devam ettiğinizi gördükçe bizim mutluluğumuz daha da artacaktır. Tekrar geçmiş olsun…

Melek Dirik Reply
12 Ocak 2017

Ben Manisa’da yaşayan 36 yaşında 2 çocuk annesi Süleyman’ın hayat arkadaşı Meleğim. İsmail hocanın sihirli değneği bana da deydi. Ben bu yola 112 kg ile başlayıp şu an 88 kg ile devam ediyorum. Tam 3 ay oldu. İyi ki bu operasyonu oldum. İsmail hocaya her şey için çok teşekkür ederim hayatımı değiştirdi. Tabiki Nalan’ı unutmamalıyım! onlar çok güzel bir ekipler! yine yine hepinize çok teşekkürler…

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2017

Melek hanım yorumunuz için teşekkür ederim. Aynı başarılıyla devam etmeniz bizi daha da mutlu edecektir. Tekrar geçmiş olsun…

Burcu Reply
13 Ocak 2017

Doç. Dr. İsmail Yaman ve mükemmel ekibine,
Bugün tüp mide ameliyatımın 1. ayı. Bu ameliyatı olmaya karar verdiğimde tüm ailem ve çevrem çok üzülmüştü. Onları ikna etmek için uğraşırken daha da kilo almıştım 🙂 sonrasında ailemle beraber sevgili doktorumuz İsmail Beyle görüştük ve bizi bilgilendirirken bile fazlasıyla güven içerisinde hissettik. Operasyon günü ise kendimi çok rahat bir şekilde ameliyata girerken hatırlıyorum.. Çok değil 1 ay oldu ama kendimi ruhsal anlamda daha iyi hissediyorum. İsmail Beyin güvenilir ve işinde en iyi hekimlerden biri olması, ekibin titizliği ve tabii ki sevgili asistanı Nalan’ın cana yakınlığı güler yüzü beni en çok motive eden şeylerin başında geliyor. Geliyor dedim çünkü daha önümüzde biraz daha yolumuz var 🙂 Operasyonu bitip hala benim gibi sizlerden motivasyon sağlayan tüm hastalarınıza karşı samimi ve realist yaklaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Yeni hayatımın mimarı sevgili İsmail hocama ayrıca çok teşekkür ediyorum.
Merak edenler için söyleyeyim 1. ayım ve tam 10 kilo verdim 🙂 Darısı gidecek olan 20 kilonun başına diyelim 🙂

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2017

Teşekkür ederim Burcu hanım. Tüm ekip olarak biz de sizler gibi uyumlu, samimi hastalarla karşılaştığımızda mutlu oluyoruz. Tekrar geçmiş olsun…

Özlem Reply
17 Ocak 2017

Merhabalar, ben de 10 ekim 2016 tarihinde tüp mide ameliyatı oldum. 3 ay oldu olalı 92 kilodan 71’e düştüm şu an için ameliyat ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım, herhangi bir ağrı da olmadı. Doktorum İsmail beyle görüşmeye gittiğimde çok güzel bilgiler vermişti. Çok açıklayıcıydı, benim soru sormama bile gerek kalmadan ikna oldum ve 15 gün içinde ameliyat oldum. Çok teşekkürler, ellerine sağlık 🙂 Asistanı Nalan da çok tatlı çok seviyorum onu da 🙂 Ona da teşekkür ediyorum. Ayrıca servisdeki hemşirelerin hepsi de çok güleryüzlü, ilgiliydi. Herkese teşekkür ediyorum, selamlar.

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2017

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sizlerin mutlu olması bizi de çok mutlu ediyor. Tekrar geçmiş olsun.

Sibel Fayda Reply
18 Ocak 2017

Bügün tüp mide ameliyatımın 10. günü ve kendimi çok iyi hissediyorum. Ameliyatımın olduğu 9 ocak gününden itibaren benimle ilgilenen yoğun bakım hemşireniz Betül hanıma, endoskopi hemşireniz Çiğdem hanıma, 3. kattaki tüm çalışanlara ve tabii ki sevgili doktorum İsmail Yaman’a, ameliyat öncesi ve sonrası yanımda olan asistanı Nalan hanıma destekleri ve güler yüzleri için sonsuz teşekkürler. Ameliyatın ilk 5 günü oldukça zordu ama 6. günle gelen banyo ile her şey değişmeye başladı. Bu bir haftada hayatımda ne çok şey değişti bilemezsiniz; küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenmek ne de büyük bir hayat dersiymiş meğer. Ameliyatımın 10. gününde artık daha önce bilmediğim bir şeyi yani midemin nerede olduğunu biliyorum, gaz çıkarmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorum, yaradanın yarattığı bu bedenin aslında nasıl muhteşem bir makina olduğunu ve ona ne kadar kötü davrandığımı biliyorum. Artık 47 yaşında biri olarak hayatımın bu ikinci yarısında her şeyin daha güzel olacağını bilmek bana umut veriyor. Sevgili diyetisyenim Simge hanım ile daha önümde çok uzun bir yol var ama hayat yeniden başladı artık benim için dönmek yok. Her sabah kalktığımda bana “sağlıklıyım, mutluyum, güzelim” dedirten ekibinize ve size tekrar tekrar sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız….

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2017

Sibel hanım kilo verdikçe umudunuz ve mutluluğunuzun arttığını görmek bizi de mutlu edecektir. Tekrar geçmiş olsun…

inci SÜDÜTEMİZ Reply
19 Ocak 2017

Doç. Dr İsmail Yaman ve ekibine sonsuz saygı ve sevgilerimle:
Yaklaşık 1.5 ay önce tüp mide ameliyatı oldum, bu ameliyatı olmadan önce çok endişelerim vardı, ama aynı zamanda süre gelen diyabet,trigilserin,kolestrol ve uyku apnesi gibi bir çok şikayetim vardı , güler yüzlü ve işinde bir o kadar titiz Dr.İsmail Yaman ve ekibine denk geldim çizdiğimiz yolun ne kadar doğru olduğunu anladım ve bu yolda İsmail bey ile yürümeye karar verdim, iyi ki de böyle bir karar vermişim, ameliyat olduğum gün,yeni bir hayata merhaba dedim tüm hastalıklarımdan kurtuldum ve şimdiler de iyikiler ile devam ediyorum yolumu ama en büyük destekçim ailem ve sonrasında İsmail bey ve güler yüzlü asistanı Nalan hanıma sonsuz teşekkürler. Hayatı ertelemeyin,

Dr. İsmail Yaman
6 Şubat 2017

İnci hanım nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun…

Mert Amaç Reply
17 Şubat 2017

Ben 17 yaşına kadar hep kilolu biriydim hiç zayıf halim olmadı. En son İsmail hoca’ya ameliyat olmaya karar verdim. Herkeste olduğu gibi ilk başlarda “neden oldum bu ameliyatı” pişmanlığı olsa da şu an her şeye değiyormuş bunu anladım. Tabi tüp mide ameliyatında başarılara imza atmış bir kişi söz olunca durum daha da değişiyor. Ameliyat olalı 6 ay oldu, 124 kilodan 73 kiloya düştüm; istediğini almak, istediğini giymek, utanmamak güzel bir duyguymuş. Bu fırsatı verdiği için İsmail Yaman hocama çok teşekkür ederim

Dr. İsmail Yaman
21 Şubat 2017

Mert tekrar geçmiş olsun, spor ve yeni yaşam tarzına uyumun için asıl ben teşekkür ederim.

Tuğçe gunduzalp Reply
13 Mart 2017

Hayatımdaki en büyük şansım İsmail hocam ve ekibine rastlamak oldu, tüp mide ameliyatımı olalı yaklaşık bir yıl oldu. Şu an 58 kiloyum ve tüm hayallerimin gerçekleştiği noktadayım. Öncelikle bana özgüvenimi geri veren, saat kaç olursa olsun her ihtiyaç duyduğum anda ulaşabildiğim, her soruma eksiksiz cevap alabildiğim, bu yolda her saniye güvendiğim ve güvenmekte haklı olduğumu gösteren hocama çok teşekkür ederim. Bana hayalini kurduğum hayatı yaşattığınız için minnettarım. Saygılarımla 🙂

Dr. İsmail Yaman
22 Mart 2017

Tuğçe hanım öncelikle güzel düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. Burada en büyük pay her zaman size ve gösterdiğiniz uyuma aittir. tekrar geçmiş olsun…

Sibel – Mehmet Reply
24 Mart 2017

Biz de hayata dair büyük bir değişikliğin ilk adımını attık…Tüp mide operasyonu için geri sayım başladı hem eşim hem de benim için.Bizim için uğraş veren güler yüz gösteren ilgi alakalarından dolayı Sayın Hocam İsmail Yaman ‘a ve sevgili asistanı Nalan ‘a ayrıca bizim için mesai saatlerini uzatan Ferit hocama çok teşekkür ederiz. İnşallah başarılı bir operasyon geçiririz eşim de ben de..Sabırsızlıkla bekliyoruz…

Dr. İsmail Yaman
28 Mart 2017

Şimdiden geçmiş olsun, bu yorumu yazdığım anda Sibel hanımın ameliyat sonrası 1. günü, sağlığı gayet iyi, yeni bir hayata başladı. Başarılar diliyorum. Yorum için teşekkür ederim.

Sibel – Mehmet
4 Nisan 2017

Esas ben size ve ekibinize çok teşekkür ederim hocam iyi ki sizi tanımışız …inşallah eşim de benim gibi sorunsuz bir şekilde atlatır size güveniyoruz…

Sibel – Mehmet Reply
4 Nisan 2017

EVET… BUGÜN AMELİYAT OLALI TAM 8 GÜN OLDU VE ŞİMDİLİK 5KG VERDİM . AMELİYATLA İLGİLİ HERHANGİ BİR SIKINTIM OLMADI 4. GÜN ÇOCUKLARLA KOŞUP OYNADIM VE TAM BİR HAFTA SONRA İŞE BAŞLADIM .ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM İSMAİL HOCAMA …AYRICA YOĞUN BAKIMDA BANA ÇOK BÜYÜK DESTEK OLAN ZEYNEP HEMŞİREYE YİNE SERVİSTE DESTEK OLAN ÇİĞDEM HEMŞİREYE VE 3. KATIN GÜLER YÜZLÜ TÜM HEMŞİRELERE TELEFONLARIMIZDAN BIKMAYAN SEVGİLİ NALANA BU GÜZEL EKİBE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM …

Dr. İsmail Yaman
14 Nisan 2017

Sibel hanım iyi olmanız ve yeni yaşam şeklinize olan uyumunuz nedeniyle tebrik ederim. Tekrar geçmiş olsun…

Gülay Merve çanak Reply
24 Mayıs 2017

İsmail hocam sayesinde hayata bakış açım değişti, özgüvenim yerine geldi, çok minnettarım size hocam herkese tavsiye ediyorum. İşinizdeki saygı ve bilginizle, güler yüzlü tavrınızla harikasınız..

Dr. İsmail Yaman
30 Mayıs 2017

Gülay teşekkür ederim, tekrar geçmiş olsun…

Tuba yilmaz Reply
27 Mayıs 2017

Aynı anda iki ameliyati birlikte oldum. Komplikasyonsuz ve inanılmaz rahat bir post op geçirdim. Hastane başlangıcından taburcu edilme sürecime kadar sürekli kontrol altında ve emin ellerdeydim. İsmail beye ne kadar teşekkür etsem az. Hem cerrahi yönden hem de post op destek yönünden çok doğru bir teşekkür yaptım. Başarılarınızın devamını dilerim..

Dr. İsmail Yaman
30 Mayıs 2017

Hemşire hanım nazik yorumunuz için teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun…

ŞUA GÜNDOĞMUŞ Reply
26 Haziran 2017

İzmir de uzun araştırmalar sonucu, kızım için doktor ararken, bize sonsuz güven vererek kızımın ameliyat olmasına karar vermemizi sağlayan İsmail beye, Nalan hemşireye ve ekibine sonsuz teşekkürler. Bu kadarını gerçekten beklemiyorduk. Ameliyat olmak için hastaneye adım attığımızdan çıkana kadar adeta ince ince her detayının sabırla takip edildiği, moralimizin yüksek tutulması için bize güç veren bu ekibi gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Hayatımızda yeni bir sayfa açtığınız için gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Neşteriniz hep ışıldasın.

Dr. İsmail Yaman
30 Haziran 2017

Şua hanım yorumunuz için teşekkür ederim. Yaren’e yeni yaşamında başarılar diliyorum…

Sevil Köse Reply
5 Temmuz 2017

Araştırmalarım sonucu İsmail beye ameliyat olmaya karar verdim. Çok zor bir kişiliğim olmasına rağmen kendisinin bütün yasaklarını yapmamama karşın, anlayışı, yaklaşımı, her şeyden önemlisi yapmış olduğu ameliyatımda hiç bir sorun yaşamamış olmam ve kilo vermemde ki başarısı için kendisine çok minnettarım. Çok doğru karar vermişim, her şey çok güzel, doktorumu buldum teşekkürler.

Dr. İsmail Yaman
5 Ekim 2017

Sevil hanım yorumunuz için teşekkür ederim. Yasaklarda en azından olabildiğince uzak kalmanız dileğiyle sağlıklı günler diliyorum…

Sercan Efe Nazilli Reply
21 Eylül 2017

Yaşımın genç olmasına rağmen fazla kilolarımın hem sağlığımı hem de ruhsal durumumu etkileyecek kadar riskli bir hale gelmesi yüzünden bu ameliyatı olmaya bir gecede karar verdim.İtraf etmek gerekirse ilk karar verdiğim anda bu ameliyet gözümü oldukça korkutdu ama 6 ay gibi kısa bir sürede,sağlıklı bir şekilde çok ciddi rakamlarla kilo kaybettim ve şu an ideal kiloma ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim.Sonuç olarak bir gecede vermiş olduğum bu karar bir hayat boyu vereceğim en isabetli kararlardan biri oldu.Buna vesile olan başta Doktorum Sayın İsmail Yaman’a,asistanı Nalan Hanıma ve tüm hastane personeline ilgi,güler yüz ve hizmetleri için teşşekür ederim.

Dr. İsmail Yaman
5 Ekim 2017

Sercan bey yorumunuz için teşekkür ederim. Püf noktalara dikkat edeceğimiz sağlıklı günler diliyorum.

Melisa Karabıyık Reply
6 Ekim 2017

Hayatımda aldığım en doğru karar olan tüp mide ameliyatım da sonsuz ilgi alakası ve verdiği güven ile hiç bir sorun yaşamadan sağlıklı ve olumlu sonuçlar alarak ameliyatımı gerçekleştiren İsmail hocama çok çok teşekkür ederim hayallerime ulaşmamda ve ameliyat öncesi sonrasında İsmail hocam kadar sevgili asistanı Nalan hanımında olan desteğine minnettarım iyi ki sizin gibi bir ekiple bu operasyonu oldum 🙂

Dr. İsmail Yaman
28 Kasım 2017

İyi haberlerinizi almak bizi de mutlu ediyor. Yorumunuz için teşekkürler…

Hakan Erikan Reply
20 Ekim 2017

Merhabalar, hayatimin en onemli donum noktalarindan biri olan tup mide ameliyatımı sorunsuzca gerceklestiren ve verdigi guven ile beni kilomun agirligi altinda psikolojik ve gercek anlamiyla kendi kilolari tarafindan ezilirken, evden disari bile cikmaya cekinen beni yeniden hayata ve sevdiklerime donduren Sayin Doc. Dr. Ismail Yaman, asistani Nalan hanima ve tum guler yuzlu, caliskan hastane calisanlarina sonsuz tesekkur eder, bana yasattiklari bu guzellikleri sizlerinde yasamasini temenni ederim. Saglikla dolu gunlere…

Dr. İsmail Yaman
28 Kasım 2017

Hakan bey kibar yorumunuz için ekip olarak biz teşekkür ederiz. Tekrar geçmiş olsun.

Derya bakır Reply
22 Kasım 2017

Bugün ameliyat olalı 4 ay oldu , ve 29 kg verdim , hedefime 20 kg kaldı, ismail hocam ve ekibine çok teşekkür ederim, herkesede tavsiye ederim çok memnun kaldım , ameliyat sonralası da devam eden ilgi ve yardımlar için ayrıca nalan hanımada çok çok teşekkür ederim..

Dr. İsmail Yaman
28 Kasım 2017

Teşekkür ederim Derya hanım, tekrar geçmiş olsun

Müserref
2 Aralık 2017

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Ben de çok kiloluyum ama tüp mide ameliyatı olmaktan korkuyorum. Sizden tavsiyelerinizi bekliyorum. Ve ekol de ssk li olunca ne kadar ücret alıyorlar ameliyattan. Çok teşekkürler şimdiden

Dr. İsmail Yaman
4 Aralık 2017

Selamlar, her ameliyatta olduğu gibi sleeve gastrektomi ameliyatının da riskleri vardır. Bu risklerden en önemlisi (her yerde konuşulduğu gibi) anastomoz kaçağı, ya da daha bilinen ismiyle dikiş yeri sızıntısıdır. Bu risk tüm dünyada ortalama %1 civarındadır. Bu riski minimalize etmek amacıyla 3 sıralı stapler kullanmak hattı 2 defa dikmek gibi önlemler almaktayız. Burada son 1.5 yıldır yoğun olarak sleeve gastrektomi ameliyatları yapılmasına rağmen bu tip bir problemlerle karşılaşmadık. Ücret vücut kitle indeksinize bağlı olarak ta değişmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için 0533 040 40 24 no lu numara ile görüşebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Derya Bakır
23 Ocak 2018

Hiç düşünmeyin! Emin ellerdesiniz: Dr. İsmail Yaman

Özcan Aydemir Reply
1 Aralık 2017

Ansızın verdiğim bir karar ile hayatimi değiştirmemde bana yardımcı olan Dr. İsmail Yaman ve asistanı Nalan hanıma sonsuz teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim…

Dr. İsmail Yaman
6 Ocak 2018

Teşekkür ederim Özcan bey, geçmiş olsun…

Tatar Kızı Reply
11 Ocak 2018

Tüp mide ameliyatı ile benim yeniden hayata özgüven içinde bakmama sebep olan,sağlıklı bir şekilde yaşamımın sonraki yıllarını renklendiren ve beni mutlu kılan güzel insan !…
Siz İsmail hocam ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi tüm kalbi sevgimle arz ediyorum..İyi ki vardınız,iyi ki sihirli elleriniz vardı..Sizlere ne kadar minnet duysam azdır..Hayatınız boyunca hep başarılı ve mutlu olmanız dileklerimle selam, saygılar ve sevgiler…

Dr. İsmail Yaman
12 Ocak 2018

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. İyi ve güvenli hissetmeniz bizi mutlu ediyor. Tekrar geçmiş olsun…

Şengül ÖZEN Reply
16 Ocak 2018

Yaklaşık 1 senedir tüp mide ameliyatını araştırıyordum geçen sene korktum ve olmaktan vazgeçtim çünkü herkes çok konuşuyor çok akıl veriyor; yok boğazını tut, yok spor yap vs. vs. arkadaşım siz 5 kiloyu zor veriyorsunuz bir sürü mırın kırınla ben 60 kg nasıl vereyim. Ameliyat olacağım deyince herkes karşı çıkıyor bilmedikleri konu hakkında o kadar olumsuz yorumlar yapıyorlar ki sonra kendini vazgeçmiş ve kaderinle baş başa buluyorsun. Sonunda 2 ay önce tekrar bir karar verdim bu benim hayatımdı ve bu yükü ben taşıyordum . Ablam doktor olduğu için ondan rica ettim ve doktor camiasında araştırmasını istedim tüm kapılar İsmail hocama çıktı 09.12.2017 tarihinde randevu aldım. İsmail hocamla görüşünce beni ikna etti ama öyle sen hemen ameliyat etmeliyiz ısrar etmeler olmadı tabi ki bana ameliyatın zorluklarını nelerle karşılaşabileceğimi beni nasıl bir süreç beklediğini ve tüm bunların sonunda da nelere kavuşacağımı anlattı bu bilimsel açıklamalar ve sakin tavrı ablamı beni ve eşimi hemen ikna etti. 14.12.2017 Tekrar randevu aldım tüm tahlillerim yapıldı neredeydse14 doktorla görüştüm sabah girdiğim hastaneden akşam 6 da ayrıldım iyice incelediler ve ameliyat gününe karar verdik. 20.12.2017 tarihinde sabah 9:15 ameliyata alındım gözümü açtığımda saat 11:30’du ve gözlem odasındaydım 24 saat 1 hemşire Ayşe Hanım ve 1 yardımcı arkadaş benimle o kadar güzel ilgilendi ki sürekli takip ettiler. Gece bile doktor hemşireyi aradı durumumu sorguladı. Ertesi gün odama geçtim ve kendimi çok iyi hissediyordum. Benim ziyaretime gelenler ameliyat olduğuma inanamamışladır. 4 gün boyunca herkes gözümün içine baktı hemşireler, oda, hastane çok güzel ve ilgiliydi. İsmail Hocam her gün sabah akşam ziyaretime geliyordu. Her şeyden çok memnun kaldım evime çıktığımda bir kere bile ağrı kesici ihtiyacı duymadım, kusmadım midem bulanmadı ve kısa sürede verdikleri gıda takviyeleri ile iyileştim ve çok enerjik oldum. Gerçekten harika bir doktor bunu tüm samimiyetimle söylüyorum ben çok araştırdım arkadaşlar o kadar çok araştırdım ki Doç. Dr. İsmail Hoca gibisini duymadım. benimle birlikte aynı hastanede başka bir medyatik doktora ameliyat olan birçok arkadaşımla grup kurduk görüşüyorum fakat onlarda olan hiç bir sorun bende olmadı ben hemen işime başladım onar daha başlayamadı ve hızla iyileştim canım gerçekten hiç bir şey çekmiyor kusmuyorum halsizlik yok vs. Özellikle detaylı yazdım ki bilgilerimin faydası olsun. Buradan en başta İsmail Hocama, Nalan Hanıma, Ayşe Hemşireye, Çiğdem Hemşireye ve adını hatırlayamadığım tüm hastane personellerine çok teşekkür ederim beni çok güzel ağırladılar başarılarının devamını diliyorum.

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Şengül hanım iyi ve güvende hissetmeniz bizim için çok kıymetli. Yorumlarınız için teşekkürler, tekrar geçmiş olsun…

Sibel Nalbantoğlu Reply
20 Şubat 2018

06.02.2018 günü, kendimi ilk önce Allah’a, sonra da bana çok güven veren, değerli doktorum İsmail beye emanet ederek ameliyata girdim.Şükürler olsun ameliyatım iyi geçti. 2 hafta oldu, bugün kontrole gittim, 115 kg’den, 105 kg’a düşmüşüm. İki haftada, çok şaşırdım ve mutlu oldum. Tabi ki bu daha başlangıç. Allah’ın izniyle her şey daha güzel olacak. Bana bu mutluluğu yaşatan,çok değerli doktorum İSMAİL YAMAN beye sonsuz teşekkürler, kendisine minnettarım. Nalan hanıma ve ekibindeki herkese çok teşekkürler. Hastanede yattığım sürece benimle yakından ilgilenen Çiğdem hemşireye çok teşekkürler, kendisini öpüyorum. Sevgili hocama tekrar teşekkürler eder, saygı ve sevgilerimi iletirim.

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Sibel hanım kibar yorumunuz için teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun…

tayyar keskinkılınç Reply
31 Mart 2018

Hayatımın dönüş noktasına sihirli elleriyle dokunan muhteşem insan İsmail yaman ve ekibine sonsuz minnet duygularımı içtentenlikle belirtmek isterim ki burada bu yorumu okuyup bu ameliyatı olmak isteyen fakat cesaret edemeyen bir çok insan vardır eminim çünkü ben bu ameliyatı olmak için 1 yıl gibi bir süre araştırdım işte buradan o arkadaşlara sesleniyorum kendinizi ismail yaman ın sihirli ellerine bırakın bir insanın hayatı nasıl değişiyor bunu kendiniz yaşayın buradaki benim gibi bir çok arkadaşımın düşüncesi bu şekildedir eminim… Şu cümlelerle sözlerime son vermek istiyorum güvenmek başarmanın yarısıdır İsmail yaman ve ekibine güvenin hayatınızın kısa sürede nasıl değiştiğine şahit olun.. Sonsuz sevgi ve selamlarımla teşekkür ederim

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Tayyar bey çok teşekkür ederim. Sağlık ve mutluluklar diliyorum.

MERVE
30 Eylül 2021

Yakın zamanda gelip ameliyat olmak istiyorum fakat tek korkum ameliyat sonrası takılacak diren çok fazla acıtıyor mu hocam

levent barut Reply
4 Nisan 2018

iki yıldan beri araştırmakta olduğum ameliyatı sadece internetten ve hastane afişlerinde gördüğüm fotoğrafından elektrik aldığım İsmail Yaman hocam iyiki varsın iyiki sizde karar kılmışım elleriniz dert görmesin.Hastanede yattığım süre zarfında bana yardımcı olan hemşirelere çok teşekkür ederim.Fazlada yazmaya gerek yok güvenin adresi DOÇ.DR İSMAİL YAMAN nokta.

Dr. İsmail Yaman
15 Mayıs 2018

Levent bey tekrar geçmiş olsun. Yorumunuz için teşekkürler…

Sedat elmas Reply
15 Mayıs 2018

İnternetten ulaşarak 1 yıl önce basarı ile geçirdim tüp mide ameliyatımı . Yeni bir hayat için dc dr ismail yaman hocama tesekkuru borc biliyorum . Herkeze de tavsiye ediyorum mükemmel hoca mükemmel ekip

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Sedat bey teşekkür ederim, tekrar geçmiş olsun…

Farabi Orhan Reply
21 Haziran 2018

Kendimi bildim bileli salt kendi iradem ve çabamla türlü türlü yöntemler deneyerek kilo vermeye çalıştım. Yer yer başarılı olsam da fazlasıyla geri aldım, kalıcı olmadı.

Dr. İsmail Yaman hocamın yapmış olduğu ve çok başarılı geçen tüp mide ameliyatım ile çok daha rahat ve sağlıklı olarak kilo verebiliyorum.

Maharetli elleriyle bu ameliyattan sağ salim çıkmamı sağlayan Dr. İsmail Yaman hocama, her türlü sorumu gece gündüz tatil demeden yanıtlayan ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Bana sağlığımı kazandırdınız. Umarım sizler de ömrünüz boyunca hep sağlıklı yaşayasınız.

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Teşekkür ederiz, tekrar geçmiş olsun Farabi bey.

Özgür Reply
6 Eylül 2018

Hocam Merhaba, Tüp Mide Ameliyatı olmak istiyorum ama korkuyorum. Ameliyat sırasında Stampler cihazı ile kesim yaptıktan sonra Üçlü zımba mı kullanılıyor. Sonrasında dikiş atıyormusunuz? Bir de ameliyat bitiminde mideye sıvı verip kaçak testi yapılıyormuş ? Tansiyon yükseltilip kanama testi vs yapılıyormuş ? Bu ve bunun gibi önlemler alınıyor mu ? Allah korusun kaçak oluşursa ücretsiz olarak müdahale edilip kaçak düzeltilebiliyor mu ? Son olarakta bugüne kadar kaç tane Tüp Mide ameliyatı yaptınız? Teşekkür ederim…

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Selamlar, her ameliyatta olduğu gibi bu ameliyatta da düşükte olsa riskler vardır. Bunların en bilineni anastomoz kaçağı riskidir. Bu riski azaltmak, sıfırlayabilmek için mutlaka her ameliyatta 3 sıralı titantum zımba atan staplerler kullanılır, bu hat üzerine 2 kat dikiş atılır, kaçak testi yapılır. Bunlara ilave olarak her hastada ameliyat sonrası 2. Günde kontrastlı film çekilerek yeniden test yapılır. Sayıyı net olarak vermek zor ama ayda ortalama 35 kadar yapmaktayız. Sadece son 3 yıldır ekol hastanesinde yaptığımız sayı dahi 1000 kadardır. Bu gibi konular için görüşme kaydı alıp ayrıntılı görüşme sağlanması en doğrusu olacaktır.

Seda Uluşar Reply
20 Ekim 2018

Hiç düşünmeden kendinizi İsmail hocama emenet edebilirsiniz, doktorluğu kadar, hastaları ile olan diyaloğu da gerçekten mükemmel. Ben bu ameliyat için başka hiç bir doktorla görüşme yapma ihtiyacı duymadım, kendisini tanıyınca, tamam işte budur dedim ve o gün karar verdim. Ben ameliyat olalı henüz bir ay oldu ve 13 kilo kaybettim. Ameliyat sonrası en ufak bir ağrım,bulantım ya da kusmam olmadı hatta ameliyatın ertesi günü hala ameliyat olmuşum gibi gelmiyordu. İnanın en ufak bir abartma durumu söz konusu değil … Önce doktorum İsmail Bey’e daha sonra Nalan hemşireye ve diğer tüm ekibe güler yüzleri ve ilgileri için yürekten teşekkür ederim. Diyetisyenim Sİmge Hanım da çok tatlı ve sıcak. Hangi saatte ne sorarsanız sorun muhakkak cevaplıyor. Tüm Ekol ailesine çok teşekkür ederim, benim için yeni bir hayatın başlangıcı oldular…iyi ki varsınız…

Sevgiler&Saygılar

Dr. İsmail Yaman
2 Kasım 2018

Seda hanım kibar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun.

Hulya ozden Reply
7 Aralık 2018

Almanya’dan tavsiye uzerine tup mide ameliyati icin degerli hocama ulastim iyiki ulasmisim ekibi ile kendisi herkeze tavsiye edilebilcek mukemmel insanlardan o kadr uzaklardan geldigime. Deydi hic pisman ayrilmadim iyiki ulasmisim iyiki tanimisim iyiki varsinizzzz

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Hülya hanım teşekkürler. Ben de sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.

Hakan osden Reply
7 Aralık 2018

Arkadasimin tavsiyesi üzerine dr ismail hocami buldum almanyadan geldim tüp mide ameliyatimi cok basarili gecirdim tel kelime ile hocam mukemmel ekip harika iyiki almanyadan gelerek sizdd ameliyatimi olmusum iyiki tanimisim olmak isteyen herkeze tavsiye edicem 7.ayimdayim ilgilerinden hic yoksun kalmadim iyiki iyiki iyiki varsiniz

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Hakan bey süreç içerisindeki destekleriniz ve uyumunuz için teşekkür ederiz. Bizler de sizi iyi ki tanımışız.

Dilan Reply
7 Aralık 2018

Almanya Frankfurt ziyaretinde tanisma firsatim oldu Kendisine son derece guvendim guven ve memnuniyet sonucunda Karar vererek almanyadan biletimi aldim ve Geldim suan Taburcu oluyorum bana bu yeni hayati verdigi icin kendisine cok tesekkur Ediyorum hayatimi kurtardi ekip Cok ilgili iyiki tanimisim iyiki tercihimi sizinle yapmisim

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Dilan hanım güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Güzel haberlerinizi bekliyorum.

Nurhayat Türkmen Reply
21 Ekim 2019

Ameliyatımı gerçekleştiren sonrasında bakımlarımı büyük bir hassasiyetle ve ihtimamla yerine getiren, özetle bana yeniden bir hayat veren Doç. Dr. İsmail Yaman’a minnet ve şükran duygularımla ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca ekibindeki tüm personele de teşekkürlerimi sunuyorum.
Ve ayrıca Ekol gibi güzide bir hastaneyi İzmir’imize kazandıran ve böylesine seçkin doktorlarla donatan kişileri de saygıyla selamlıyorum…

Nurhayat Türkmen Reply
21 Ekim 2019

Mide fıtığı ameliyatımı gerçekleştirip yıllardır çektiğim çileye şifa dağıtan o kutsal elleriyle son veren sayın Doç. Dr. İsmail Yaman beyefendiye ne kadar teşekkür etsem azdır. Memnuniyetimi ve sevincimi izah etmeme kelimeler yetmez. Kendilerine son derece minnettar olup şükran duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Elleri dert görmesin. Sağlığı ve sıhhati için her zaman duacı olacağım. Ekibine de ayrıca çok teşekkürler ediyorum. Çok ihtimamla bakıldım. Ve ayrıca Ekol gibi seçkin bir hastaneyi İzmir’e kazandıran ve seçkin doktorlarla donatan kişilere de çok teşekkür ediyor saygıyla selamlıyorum 21.10.2019
NURHAYAT TÜRKMEN

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Nurhayat hanım değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun. Saygılar…

Reyhan Reply
27 Ekim 2019

Tam 1 yıl önce tüp mide ameliyatımı yapan ve bana hayatta 2. şansımı geri veren, ameliyattan sonra ilgisini ve irtibatını koparmayan sayın doktorum İsmail Bey iyi ki varsınız! İyi ki yollarımız kesişmiş! Saygı ve şükranlarımı sunuyorum… Ayrıca tatlı mı tatlı asistanınız Nalan hanıma da ilgisinden ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum…

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Reyhan hanım güzel yorumunuz için ekip olarak çok teşekkür ederiz. Saygılar…

Berçem Şen Reply
5 Kasım 2019

Hocam iyi ki varsınız siz ailemizin üyesi oldunuz. Hastanız Pınar’ın görümcesiyim, yakında ben de ameliyat olacağım. Siz çok başarılı, mütevazi bir hekimsiniz ve çok değerli iyi bir insansınız. Rabbim sizi korusun, iyi ki varsınız.

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Çok teşekkür ederim Berçem hanım. Pınar hanımın yeni başlangıcını hep birlikte yaşayacağız. Tekrar geçmiş olsun…

Anonim Reply
7 Kasım 2019

Merhabalar 😊 benim oğlum 3 gün önce tüp mide ameliyatı oldu. Doktorumuz sayın İsmail beye sonsuz teşekkür ederiz. Ameliyat öncesinden itibaren ve ilerleyen ameliyat süreci içinde bizlere gösterilen ilgi ve anlayışından dolayı güler yüzleriyle bizleri motive eden başta “hocamız” olmak üzere emek veren bütün personele sonsuz teşekkürlerimi sunarım; iyi ki varsınız.

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Tüm ekip adına güzel yorumlarınız için sonsuz teşekkürler…

Zekiye Özçelik Reply
15 Kasım 2019

Hollanda’dan geldim, Nalan hanım bizi çok güzel karşıladı. 3 gün içerisinde mide ameliyatı oldum. Dr. İsmail Yaman bey ve ekibi çok başarılı ve ilgili. Başarılarınızın devamını dilerim.

Oğuz Filiz Reply
15 Kasım 2019

Çok doktor araştırmama rağmen Bodrum’dan tavsiye üzerine Doç. Dr. İsmail hocama geldim, mide fıtığı ve tüp mide ameliyatından sonra çok konforlu bir süreç yaşadım. İsmail hocama ve sevgili ekip arkadaşlarına başarılarının devamı diliyorum.

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun Oğuz Bey..

Sema Aydın Reply
15 Kasım 2019

Tavsiye üzerine, Almanya’dan İzmir’e mide ameliyatı olmaya geldim. Dr İsmail Yaman bey’in ekibi havaalanından karşılayıp, hastaneye yerleştirdi. Tetkikler sürecinde yanımdan hiç ayrılmayan Nalan hanıma ayriyeten teşekkür ederim. Ameliyat öncesi ve sonrasında gerektiğinden fazla ilgi gördüm, yalnız olmama rağmen hiç yalnız hissettirmediler bütün çalışanlar.
Ameliyatla ilgili hiç bir soru işareti ve tedirginlik bırakmadılar, sonrasında da yaşamımı sağlıklı bir şekilde devam edebilmem için her konuyu ayrıntılı bir şekilde açıkladılar. İlk basta Dr İsmail Yaman Bey’e ve sonrasında tüm ekibine ve çalışanlara teşekkür ediyor ve kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Değerli yorumlarınız için tüm ekip adına çok teşekkür ederim Sema Hanım….

Nergiz bahçe Reply
28 Kasım 2019

İsmail bey merhaba, kızım 25 yaşında, kendisi diyeti yapıyor fakat istikrarlı değil ve çok üzülüyor.
Mide ameliyatını kesinlikle istemiyoruz. Fakat mide botoksu var araştırıyorum. Tehlikesi var mı? Bu konuda bilgi verebilir misiniz? Yorumlarda botoksla ilgili hiçbir şey bulamadım. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar…

Dr. İsmail Yaman
29 Kasım 2019

Selamlar her işlemin az da olsa riski vardır. İşlem yaklaşık 10-15 dakika sürer. Obezite tedavisi yöntemlerinden en konforlu olanıdır fakat sonuçlar cerrahi ile kıyaslanamaz. Çok sayıda botoks uyguladığımız hasta var ve her hastamıza kilo kaybının ne kadar olacağının hesaplanabilir olmadığını, öngörülemediğini ayrıntıları ile anlatmak gerekir. Tokluk hissinin çabuk başlaması ve daha uzun sürmesini sağlayan, diyete yardımcı bir yöntemdir. İyi günler…

Serkan Sarıgöl Reply
30 Kasım 2019

Merhabalar üç gün önce Dr. İsmail Yaman hocam ve ekibi sayesinde tüp mide amaliyatı oldum, hayatımda böyle ilgi ve alâka görmedim. Ayrıca Nalan hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ederim…

Dr. İsmail Yaman
1 Aralık 2019

Tüm ekip adına yorum için teşekkür ederim…

Duygu Şimşek Reply
2 Aralık 2019

Merhabalar ben uzun zamandır yaşadığım kilo nedeniyle operasyon için araştırmalarım ve takibim sonucu İsmail hocamla ön görüşme yaparak 02.09.2019 tarihinde operasyon oldum, bu süreçte hem İsmail hocama hem de ekibine ilgilerinden ve bilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Dr. İsmail Yaman
3 Aralık 2019

Nazik yorumunuz için tüm ekip adına ben teşekkür ederim…

Fatma Dursun Reply
13 Aralık 2019

Tüp mide ameliyatı olmaya karar verdiğimde ailem ve ben çok araştırma yaptık. Çevremizde tüp mide ameliyatı olanlar da vardı ve tüm araştırmalarımın sonucu İsmail hocamda karar kılmamı sağladı ve görüşmeye geldim. Kendisi ve ekibi ile tanışıp uzunca konuştuk ve ameliyatımı oldum. Çok şükürler olsun korktuğum gibi veya anlatılan gibi ağrılı ve sancılı bir dönem yaşamadım. İsmail hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler. İyi ki tercihimi sizden yana yapmışım! Çok mutluyum…

Dr. İsmail Yaman
14 Aralık 2019

Ekip olarak biz de size teşekkür ederiz. Takiplerinizde hep iyi haberler ve bol kilo kayıpları ile görüşmek üzere…

Bircan Kozat Reply
13 Aralık 2019

Sizi tanımadan önce bu ameliyata temkinli yaklaşıyorduk ve korkuyorduk. Açıkçası sizi ve değerli ekibinizi tanıdıktan sonra ve yaptığınız başarılı ameliyatlardan sonra doğru tercih yaptığımızı anladık ve tüp mide ameliyatı olduk. İlk gün sadece hastane içinde gezerken, ikinci günde normal hayatıma döndüm ve normal bir şekilde gezmeye dolaşmaya başladım. Şu an o kadar mutluyum ki! İyi ki sizi tanımışım! Siz gerçekten çok değerli bir hekimsiniz! Başarılarınızın devamını diliyorum… Yine özellikle belirtmek istiyorum; iyi ki varsınız! Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler ve sevgiler…

Dr. İsmail Yaman
14 Aralık 2019

Ameliyat ve sonrasındaki süreçte bizi hiç yormadan yola güzel bir başlangıç yaptığınız ve bugünkü kontrolde gayet iyi kilo verimi sağladığınız için ekip olarak biz teşekkür ederiz…

Sevda Reply
16 Ocak 2020

Merhaba ben 19 yaşındayım tüp mide ameliyatı olmak istiyorum herhangi bir aile üyesinden imza almak gerekiyor mu?

Dr. İsmail Yaman
18 Ocak 2020

Merhaba, 18 yaş üzerinde aile onayı gerekli olmaz.

Arzu Kaya Reply
18 Ocak 2020

6 ay önce İsmail beyde obezite ameliyatı oldum ve 40 kilo verdim. Hiçbir zorluk çekmeden süreci tamamladım. 50 bedenden 38 bedene düştüm. Olmak isteyen herkese İsmail beyi tavsiye ederim .

Dr. İsmail Yaman
28 Ocak 2020

Nazik yorum ve tavsiyeniz için teşekkür ederim Arzu Hanım..

Nazım Kırbıyık Reply
18 Ocak 2020

Başlamadan önce teşekkür ederim ben Nazım Kırbıyık. Ben 2018 Şubat ayında hocam İsmail beye tüp mide için gelmiştim tahlillerimde sağ böbreğimin çalışmadığını öğrendim hocam önce böbrek tedavini ol ve sonra tüp yapalım dedi ve 24 Aralık Salı günü tüp mide oldum şimdi evimdeyim bir sıkıntı yok şükürler olsun başta hocamız İsmail beye akabinde Nalan hanım, İlyas kardeşime ve tüm ekip arkadaşlarınıza alakalarından ve sabırlarından dolayı çoook teşekkür ederim.

Dr. İsmail Yaman
28 Ocak 2020

Tekrar geçmiş olsun Nazım Bey. Ekip olarak biz teşekkür ederiz.

Anonim Reply
21 Ocak 2020

Ameliyatımızın 10. günü ve 7 kilo verdim şimdiden.. Her şey çok güzel ve rahat geçti, ameliyat öncesi ve sonrası her şey çok rahattı. Doktorum İsmail bey ve ekibinden İlyas bey ile Nalan hanım hep bizimle ilgilendiler. Olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum…

Dr. İsmail Yaman
28 Ocak 2020

Nazik yorumunuz için ekip adına ben teşekkür ederim

Ibrahim kaymaz Reply
23 Ocak 2020

Ameliyatımın 6. ayındayım ve 39 kilo verdim. XXL beden kıyafetler giyerken S bedene kadar düştüm, gayet de sağlıklı ve hareketliyim. Öz güven açısından çok faydalı oldu yürüyüş hareketlerim, koşmam. Reflekslerimle hayata bakışım bile değişti.
İsmail hocama ve ekibine çok teşekkür eder başarılar dilerim…

Dr. İsmail Yaman
28 Ocak 2020

İbrahim Bey iyi hissetmeniz bizi ekip olarak motive ediyor, teşekürler…

Ecem Reply
24 Ocak 2020

Ameliyatımın üstünden 7 ay geçti toplamda 44 kg verdim çok memnunum hiçbir sıkıntım yok İsmail Bey ve ekibine çok teşekkür ederim

Dr. İsmail Yaman
28 Ocak 2020

Tüm ekip adına ben teşekkür ederim Ecem Hanım…

Arzu Can Reply
6 Mart 2020

Açıkçası nereden başlayayım bilemiyorum. Öncelikle sizi kendinize iyi hissettiriyor . Sizi dinliyor, zaman ayırıyor. Sorularınıza cevap buluyorsunuz. Sakin ve ilgili tavrı size güven veriyor. Elbette ameliyat olacağım için yinede korkularım vardı ancak çok rahat geçti . Odama yürüyerek geldim ameliyat sonrası. Bir yıl boyunca takip altında oluyorsunuz. İhtiyaç duyduğunuzda ulaşabiliyorsunuz. Kısacası 5 hafta gibi bir zamanda neredeyse 15 kg uçtu gitti. Teşekkür ederim Hocam size ve ekibinize çok teşekkürler. Böyle bir düşünceniz varsa bir ön görüşme yapın pişman olmayacaksınız .

Dr. İsmail Yaman
12 Mart 2020

Nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederim Arzu Hanım.

Ece K. Reply
12 Mart 2020

Tam bir ay önce Doç. Dr. İsmail Yaman hocama tüp mide ameliyatı oldum.Çok memnunum.Kendisi çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor.Bu ameliyatı olmayı düşünen herkese İsmail Yaman’ı tavsiye ederim kesinlikle çünkü emin ellerde olacaksınız.👍Ayrıca ekibinde bulunan Nalan Hanım ve İlyas Bey size her konuda yardımcı oluyorlar ve çok güler yüzlüler onlara da buradan tekrar teşekkür ederim😊 Doç Dr İsmail Yaman ve mükemmel ekibi iyi ki varsınız😊

Dr. İsmail Yaman
20 Mart 2020

Nazik yorumlarınız için tüm ekip adına teşekkür ederim.

Anonim Reply
27 Mart 2020

Doktorumdan çok çok memnunum. Karşılamasından, anlatım olarak açık, anlatmasını anlayabileceğimiz dilde doktor dilinde değil arkadaş dilinde anlattığı için ne demek istediğini anlıyorum. Tüp mide ameliyatı oldum çok rahatım, iyiki sizi tanıdım Güler yüzlü doktorum😊👏

Emine Memişoğlu kazdal

Dr. İsmail Yaman
12 Nisan 2020

Çok teşekkür ederim Emine Hanım.

Dilek Reply
30 Mart 2020

Sihirli ellerin sahibi “İsmail hocam”; mucizenin ta kendisi! İyi ki yolum kesişti. Diyetisyen Simgem ve asistan Nalanım; çok teşekkürler…

Dr. İsmail Yaman
14 Ağustos 2020

Güzel yorumunuz için tüm arkadaşlarım adına ben teşekkür ederim.

Meltem Özcan Reply
10 Mayıs 2020

Sevgili Ekol Hastanesi doktorları, sağlık görevlileri ve temizlik personellerine; Burada işlerini en iyi şekilde yaptıkları için çok teşekkür ederim. Hepsi de çok bakımlı, temiz, genç, güler yüzlü ve dinamikler. Özellikle de Mehmet Akyiğit hemşire kardeşime bulunamayan damarımı bulduğu için teşekkür ederim! Bütün hastalara tavsiye ediyorum. Anestezi uzmanıma da, sevgili doktorum İsmail Yaman hocama da çok teşekkür ederim. Hem safra kesemdeki taşlardan beni kurtardılar hem de tüp mide ameliyatı ile sağlığıma kavuşmam için yardımcı oldular. Bir de Nalan hanıma tetkiklerimde ve bütün işlerimizde yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim! Sevgili Ekol Hastanesi: hep böyle üst düzeyde ve en iyi şekilde kalmanı diliyorum.. 😊

Dr. İsmail Yaman
14 Ağustos 2020

Güzel yorumunuz için tüm ekip adına ayrı ayrı teşekkürler…

Emir Reply
11 Mayıs 2020

Merhabalar İsmail hocam, sizin tarafınızdan bana 4 gün kadar önce mide botoksu yapıldı. Teşekkür ederim açlık hissim biraz azaldı. Sigara kullanmamda herhangi bir sakınca olur mu? Çok araştırsam da konu hakkında bilgi bulamadım! Ve yahut sigara kullanmaya ne zaman başlayabilirim? Teşekkürler şimdiden.

Anonim Reply
26 Eylül 2020

Dört ay önce mide küçültme ameliyatımı yaptı İsmail hoca. Güven veren yaklaşımı, konusuna hâkimiyeti, profesyonelliği, ameliyat sonrası takip ve desteği paha biçilmez. Binbir uğraşla veremediğim kilolar gitti, sağlığıma kavuştum, kendime geldim. Tüm samimiyetimle teşekkür ediyorum.

Dr. İsmail Yaman
27 Eylül 2020

Çok teşekkür ederim. Bu geri dönüşler bizi mutlu ediyor…

Merve korkmaz Reply
26 Eylül 2020

Çocukluğumdan beri yaşadığım korkuları yenip, hayal ettiklerimin şimdilerde gerçeğini yaşadığım tüm güzellikleri borçluyum hocam. Uzun araştırmalar sonucu her zman için iyiki sizi seçmişim diyorum emekleriniz, insanlığınız, güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler. En alt birimden itibaren ilgiye ve alakaya minnettarım. Simge hanım ve Nalan hanıma da ayrıca sevgiler 🤗. Yolunuz hep açık olsun 🌸

Dr. İsmail Yaman
27 Eylül 2020

Tüm ekip adına asıl ben teşekkür ederim Merve Hanım…

Timur Reply
26 Eylül 2020

2 ay önce ekol hastanesinde İsmail Yaman hocama güvenerek tüp mide ameliyatı oldum 2 ayda 19 kilo verdim vermeyede devam edeceğim kendisine ve Ekibine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim ayrıca ekol hastanesi bu zamana kadar gittim en temiz ve en alakalı hastaneydi çok memnun kaldım

Dr. İsmail Yaman
27 Eylül 2020

Çok teşekkür ederim Timur Bey. Kararlılık ve başarınızdan dolayı tebrikler…

Pınar sabancı Reply
26 Eylül 2020

Senelerce kilo ile mücadelemin son noktasında arkadaşımın önerisiyle İsmail hocamla tanıştım.Korka korka gittiğim ilk randevuya aktardığı bilgilerle ve yaklaşımıyla düşünmeden haftasına ameliyatımı oldum.süper bir ekip harika bir doktor.sezeryanımda bile bu kadar konforlu ameliyat geçirmemiştim.operayon geçireli 7 ay oldu en ufak şikayetim ve rahatsızlığım olmadı.bu süreçte hep iyi ki diyorum iyi ki İsmail hocam ve ekibine denk gelmişim .Allah neşterinize taş değdirmesin hocam sevgi ve saygılarımla

Dr. İsmail Yaman
27 Eylül 2020

Bunun gibi güzel yorumlarınız tüm ekibin motivasyonunu arttırıyor. Çok teşekkür ederim…

Dilek Göktaş Reply
26 Eylül 2020

Tam iki yıl once tup mide ameliyati oldum Ismail hocaya ve hicbirzaman pismanlik duymadim ne zeman ihtiyacim olsa 1 telefon kadar uzagimda.Tesekkurler tüm yaptiklariniz icin

Dr. İsmail Yaman
27 Eylül 2020

Ameliyat sürecinin daha uzun olduğu sizlerin olumlu görüş bildirmesi ekip motivasyonu ve iletişiminin yüksek olduğunu düşündürüyor bana. Bu kıymetli yorumunuz için tüm ekip adına çok teşekkür ederim…

Cicek daloglu Reply
27 Eylül 2020

Temmuzda gerceklestirdigim operasyon sayin doc.dr. Ismail Yamanin sayesinde konforlu ve sorunsuz bir sekilde gerceklesmistir. Sevgili doktoruma asistani Nalan hanima diyetisyenim Simge hanima ikinci kat sorumlusu hemsire Ayse hanima yogun bakim hemsirelerine sonsuz tesekkurlerimi sunarim. Bence en dogru adres en dogru ekip. Bu konuda bir numaralar.

Dr. İsmail Yaman
1 Ocak 2021

Nazik ve güzel yorumunuz için ekip adına ben teşekkür ederim Çiçek Hanım

Anonim Reply
17 Haziran 2021

10.haziran 2021 de İsmail hocama tüp mide ameliyatı oldum. 1 hafta geçti üzerinden olabilecek en iyi haldeyim, ağrı, bulantı gibi hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yürüyüş, verilen vitamin ve desteklerle dikkat ederek iyileşme süremi titizlikle sürdürüyorum. İşinde ehil bir hekim çok ilgililer ekip muhteşem Dr. Hastane asistan hemşireler resmen muhteşem bir ilgi ve bakım kesinlikle tavsiye ederim
Hidayet Azazi

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Sizlerden güzel haberler almak mutlu ediyor. Yorumunuz için teşekkürler…

Anonim Reply
20 Haziran 2021

17 mayısta oldum ameliyatimi sayın hocama aşırı memnun kaldığım son derece konforlu ve sorunsuz bir ameliyat ti .taburcu ertesi yürüyüşe çıktım 1 ay oldu ve 10 kg veda ettim çok TSK ediyorum kendisi ve ekibine

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Beklentileri karşılayabilmiş olmak mutluluk verici. Yorumunuz için teşekkürler.

Evrim Evren DUYAR Reply
20 Haziran 2021

Bey efendi kişiliği, işine hakimiyeti, özverili bir hekimle ile tanışmak bana onur verdi. Ankaradan cikip geldim operasyon icin iyi ki de gelmişim ne ağrı ne aci duydum böylesine konforu tahmin bile etmiyordum. Bu arada sevgili asistanı Nalan hanıma ilyas beye ve tüm ekibe en icten şükranlarımı sunuyorum… Teşekkürler.

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Güzel yorumunuz için tüm ekip adına teşekkür ederim.

aylin ipek Reply
10 Ağustos 2021

merhaba 15 yasinda kizim 110 kilo ne yaptiysak olmadi birkere kilo verdi onuda 45 kilo olarak geri aldi bu yasta bir cocugu tup mide ameliyati yapilabilirmi butun hayatini etkilemeye basladi bilgi verirseniz cok sevinirim

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

15 yaş için ameliyat kararı vermek işçin çocuk endokrin görüşü almak daha uygun olacaktır. Hemen ameliyat kararı vermek doğru olmaz.

Sezgi Reply
30 Eylül 2021

Müthiş ilgili bir ekip, harika güven veren bir doktor daha ne ister insan. Her geçen gün bir kere daha iyi ki İsmail Hoca ve ekibiyle bu yolda yürümüşüm diyorum. Tüm destekleriniz için teşekkür ederim

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Bu ekibin bir parçası da sizsiniz ve başarı için tüm arkadaşlarım gibi sizin de ekibe katılımınız önemli. Uyum ve çaba için teşekkürler…

Barış Reply
30 Eylül 2021

Merhabalar… İsmail hocam işinin duayenlerinden, nazik, güler yüzlü, sabırlı ve çok iyi bir insan. İyi ki İsmail hocam yapmış diyorum operasyonunu. Bana yeni bir hayat hediye etti.Her şey için çok teşekkürler.

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Nazik yorum için teşekkürler. Sizden gelen yorum ve görüşler ekibin bir adım daha atabilmesi için yol gösterici.

Yeliz Reply
30 Eylül 2021

Ağustos da oldum ameliyatımı sayın doktorum İsmail Yaman hocamda ve şuan neredeyse ideal kiloya ulaştım sayesinde sihirli elleriyle iyi ki sizde ameliyatımı oldum iyi ki varsınız hocam

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Değişimi gözlemlemek ve güzel haberleriniz almak bizleri mutlu ediyor. Teşekkürler.

Anonim Reply
30 Eylül 2021

Hayatima yeni hayat hediye etti sayin hocamiz ellerine saglik ekibine ve kendisine cok tesekkur ederim

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Nazik yorumunuz için tüm ekip adına teşekkür ederim.

Sinem yıldız Reply
13 Kasım 2021

Babamın safra kesesi ameliyatını başarı ile yapan onu sağlığina kavusturan dr.ismail yaman ve ekol hastanesi ekibine sonsuz tesekkur ve minnettariz. A.yıldız ailesi.

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Güzel yorumunuz için tüm ekip adına teşekkür ediyorum 😇 Tekrar geçmiş olsun.

ERDAL TURGUT Reply
16 Ocak 2022

Yaklaşık 5 yıllık bir araştırmadan sonra Doç. Dr. İsmail Yaman Hocamıza tüp miğde ameliyatı olmaya karar verdim. Bugün 16.01.2022 Ameliyatımın 5. günü. Her şey çok güzel. hiç bir ağrım olmadı desem yeri var . Ekol Hastane’si: Mükemmel tertemiz hiç bir sıkıntı yaşamadık. İsmail Hoca ve ekibini bir eğitimci olarak ayakta alkışlıyorum. İyi ki varsınız Doç. Dr. İsmail Yaman ve Ekol Hastanesi……..

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

Nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim Erdal Bey, takip ve kilo verme sürecinin aynı güzellikte devam etmesini diliyorum.

Onur METİN Reply
4 Nisan 2022

Bende İlk önce Doktorum Doç. Dr. İsmail YAMAN a teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Benim rahatsızlık anüsün iki tarafındada fistül vardı ve 2 sene boyunca sürekli akıntılarım oldu ve hayat kalitem düşmeye başlamıştı. Bir çok doktora muayene oldum ve fistülün kaslardan geçmesinden dolayı sıkıntılı bir hastalık olduğu için doktorlar ameliyat etmekten çekiniyorlardı ve çok korkuyordum. İsmail hocama ilk muayeneye gittiğimde gözümdeki korkuyu ve tedirginliği fark etmişti ve korkmamam gerektiğini bana anlatmıştı ve ona duyduğum güven ile seton tekniği uygulanarak ameliyatın 2 aşamalı gerçekleşti arada çok ufakta olsa gaz kaçırma durumu oluyor ama kendisine minnettarım beni bu hastalıktan kurtardı. Saygılarımla

Dr. İsmail Yaman
23 Ağustos 2023

İyi olduğunuzu bilmek sevindirici geçmiş olsun.

Anonim Reply
12 Eylül 2022

Merhaba hocam, 4 ayı geçen bir süreçte mide fıtığı reflü ameliyatı(nissen) oldum. Ama benim ozellikle katı yicekler yerken takılma yutma sorunum devam ediyor, şişkinlik gaz sorunum da var, kilo kaybımda oldu, nasıl bir yol izlemeliyim hocam?

Ali Aldemir Reply
6 Ekim 2022

Tip 2 diyabet için metabolik cerrahi ameliyatı yapıyor musunuz?

Anonim Reply
31 Mart 2023

Merhaba 22 yaşındaki kızım mide küçültme ameliyatı sırasında bağırsağı kesiliyor 385 crp ameliyata alınıyor tekrar 1 sene oldu mide kaçak devam ediyor apsesi oluştu ameliyat olması gerek riskli bi ameliyat olduğu söyleniyor bu konuda doktor arayışı içineyim tşk

Dr. İsmail Yaman
9 Eylül 2023

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bilgi almak için 0 535 404 50 20 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Leeanne Peachey Reply
26 Temmuz 2023

I had gastric sleeve surgery with Dr Yaman. honestly the care before surgery, during and aftercare has been sooo good. I would never receive care like that in the UK. I Felt safe in Dr Yaman and his teams care and I felt reassured. here’s to the start of my happy healthy life. xx

Merve Kaptan Reply
27 Temmuz 2023

Salı günü oldum amaliyatı ismail bey ve muhteşem ekibi kendimi çok iyi hissediyorum güler yüzlü insanlar sayesinde hastane ortamında evimde gibi hissettim başta İsmail bey olmak üzere tüm ekibine sonsuz teşekkürler

Dr. İsmail Yaman
9 Eylül 2023

Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz Merve hanım, sizlerle giderek büyüyen bir aile oluyoruz… 😊

Sedef Erdemirci Reply
30 Temmuz 2023

Merhabalar İsmail Hocam hayatımda gördüğüm en eli hafif en naif insan işinin profesörü tüp mide ameliyatında bugün üçüncü günümdeyim ağrım acim hiç yok denecek kadar az ekibinize ve siz ismail beye nekadar teşekkür etsem azdır yaklaşımı hep abi kardeş gibiydi olmak isteyip tereddüte kalan herkese çok çok tavsiye ederim iyiki siz iyiki İsmail hocam

Dr. İsmail Yaman
9 Eylül 2023

Kendim ve tüm ekibim adına güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim Sedef hanım… 🙋🏻‍♂️

Başak Reply
31 Temmuz 2023

Merhaba,
Bu sürecin nasıl kaygılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Korkularla dolu olan bu günleri atlatmak için en iyi şey profesyonel bir ekibin yanınızda olduğunu bilmeniz .
İsmail Hoca ve ekibi çok profesyonel ve sorularınızı yanıtlamak için her an sizinleler.
Tüp mide ameliyatımın üzerinden altı gün gecti .Şu an bile kendimi daha sağlıklı hissediyorum.
İsmail Hoca ve ekibi muhteşem,siz de ameliyat sonrası kurallara uyarsanız bu süreç çok güzel atlatılacaktır.
Herkese sağlıklı günler dilerim, İsmail Hoca ve ekibine sevgilerimi sunuyorum.

Dr. İsmail Yaman
9 Eylül 2023

Bu ekibin bir diğer parçası da sizlersiniz Başak hanım, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz… 😇

Serap Çakır Reply
9 Eylül 2023

Başta sevgili İsmail Hocama, Canımmm Diyetisyenim Simge hanımcığıma ve tüm ekibe çok çok teşekkür ediyorum , İyiki diyorum sizlerde hayatımın bir parçası olmuşsunuz . 2 buçuk yıl oldu olacak Ameliyatım ,kilomu muhafaza ediyorum çünkü Hocamın şu sözü hep aklımda 0 km arac veriyorum sana ya bunu ömür boyu kulanırsın yada duvara toslarsın yani geri kilo alırsın demek istedi. Canım diyetisyenim Simgeciğim hep geri dönüş yapmıştır nezaman ihtiyaçım olduğunda hep yanımda oldular. Ameliyattan sonra hiç bir şekilde ağrı kusma vs yaşamadım hiç onların sözünden çıkmadan ilerledim ve hedefe ulaştım. Benimle aynı dönem Ameliyat olup ve şuanda geri kilo alanları gördükçe ben İsmail hocam ve ekibinin ne kadar doğru bir karar olduğunun ve vermişliğin mutluluğunu yaşıyorum. İyi ki varsınız en kısa zamanda görüşmek dileğiyle sağlıkla kalın. ♥️

Dr. İsmail Yaman
9 Eylül 2023

Nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederim şahsım ve tüm ekibim adına. Değişiminizi gözlemlemek ve güzel haberlerinizi almak bizleri mutlu ediyor Serap hanım.😊🙋🏻‍♂️

Tülay Kalkır Reply
14 Ocak 2024

İsmail hocamı 1 sene önce tanıdım ilk önce kızımı tüp mide ameliyatı yaptı 6 ay sonra da ben mide fıtığı ameliyatı oldum tek kelimeyle muhteşem bir doktor Güleryüzlü hastalarına karşı son derece ilgili alakalı alanın da çok başarılı biz deki sonuçlar çok güzel ayrıca asistanı Sedef hanımın da hakkını yememek lazım o da son derece hastalarla ilgili her türlü sorumuza sabırla cevap veren kibar bir hanımefendi ona da ayrıca çok teşekkür ederiz iyi ki İsmail beyle yollarımız kesişti sayesinde sağlımuza kavuştuk

Dr. İsmail Yaman
4 Haziran 2024

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz. 🙂

Ömer kendirci Reply
6 Şubat 2024

Merhaba hocam 8 mart 2009 yılında başarılı bir mide ameliyatı oldum şu an 41 yaşındayım ve 15 yıl geçti ameliyat üzerinden ve şikayetlerim tekrarladı. Açıkçası ameliyatın büyük faydası oldu bu zamana kadar ama şimdi tekrar nüksetti. Yeniden ameliyat olmamın zararı veya yararı ne şekilde olur.. Cevaplarsanız sevinirim

Dr. İsmail Yaman
5 Haziran 2024

Merhabalar ömer bey
Uygun olduğunuzda 0535 404 50 20 nolu telden bizim ile iletişime geçebilirsiniz yada iletişim bilgilerinizi yazabilirseniz bizler geri dönüş sağlayabiliriz size.

Sercan Yıldırım Reply
4 Haziran 2024

Öncelikle her şey için teşekkürler ederek baslamak istiyorum. İsmail Yaman hocama ve asistanı Sedef Hanım’a. Eşim in safra kesesi operasyonunu gerçekleştirdi İsmail hocam. Operasyon öncesinde bütün endiseminizi dinledi.esim epilepsi hastası ve hastanelerden artık nefret derecesine gelmiştik operasyondan sonra da asistanı Sedef Hanım bayram seyran demeden her sorunumuzda her seferinde bizimle ilgilendi. Gerçekten harika bir insan. Başta İsmail hocam olmak üzere ekibine çok teşekkür ediyorum.

Dr. İsmail Yaman
5 Haziran 2024

Biz teşekkür ederiz Sercan bey

Yorum ekleyin...


WhatsApp